Audio Technica ATHM20XBT Profesyonel Seri Kulaklık
Stok Kodu
ATHM20XBT
Kategori
772,26 TL'den Başlayan taksitler ile..
Audio-Technica ATH-M20x
Teknik Özellikler
  • Tasarım: Arkası Kapalı, Dinamik, Çevresel (Circumaural)
  • Sürücü Çapı: 40 mm
  • Mıknatıs: Neodimyum
  • Frekans Tepkisi: 15Hz - 20,000 Hz
  • Maksimum Giriş Gücü: 700 mW @ 1 kHz
Fiziksel Özellikler ve Paket
  • Hassasiyet: 96 dB
  • Empedans: 47 Ohm
  • Kablo: 3.0 m, Düz, Tek Taraflı
  • Ağırlık: 190 g (kablosuz)
  • Kutu İçeriği: 6.3 mm (1/4") çevirici adaptör