Dandrea RDX551100 Radex Pena Smoke 1.00mm 6 Adet
Stok Kodu
RDX551100
Kategori
30,77 TL'den Başlayan taksitler ile..
RADEX – 346 SHAPE
Yeni d'Andrea Radex Picks serisi, standardı hızla piyasadaki en zorlu strese dayanıklı seçim olarak belirleyecek. Özel Polifenilsülfon levhalardan yapılmış ve efsanevi yuvarlama ve bitirme işlemimizle ince ayarlanmış Radex Picks, 351, 346 ve 551 Şekillerde .75mm, 1.0mm ve 1.25mm ölçülerinde sunulmaktadır.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Dandrea RDX551100 Radex Pena Smoke 1.00mm 6 Adet Dandrea RDX551100 Radex Pena Smoke 1.00mm 6 Adet | D'Andrea Türkiye Distribütörü Senkop Müzik RDX551100