Fujigen ILIAD Elektro Gitar JILASHDE664MOPW
Stok Kodu
JILASHDE664MOPW
Kategori
3.848,73 TL'den Başlayan taksitler ile..
JIL-ASH-DE664-M/OPW Fujigen Elektro Gitar
● Dişbudak Gövde
● 664mm uzunlukta Tek Parça Akçaçağaç (Maple) Sap
EMG 81/85 Manyetik
● Bas-Çek Ton Potansı (Sap Manyetiği için coil tap)
GOTOH Magnum Akort Kilidi
Orijinal Fujigen Taşıma Kılıfı
JIL-ASH-DE664-M/OPW Fujigen Elektro Gitar Teknik Özellikleri :
Model JIL-ASH-DE664-M
Sap Gövde Birleşimi: Bolt-on
Gövde : Dişbudak (Ash)
Sap : U Biçimli Tek Parça Akçaağaç (Maple)
Tuşe : Akçaağaç (Maple) 250mmR
Alt-Üst Eşik Mesafesi : 26.14" (664mm)
Perdeler : 24F Jumbo w/C.F.S.
Akort Mekanizması : GOTOH SG381-07 MG-T
Gitarın Köprüsü : Fujigen FB-S05
Gitarın Metal Aksamlarının Rengi : Siyah
Sap Manyetiği : EMG 81TW
Köprü Manyetiği : EMG 85
Kontroller : 1 adet volüm, 1 adet ton (Bas-Çek Fonksiyonlu) SW (Tap), 3Way Toggle SW
Gitarın Üstünde Gelen Teller : D’Addario EXL116 (.011-.052)
Fabrika Çıkışı Akort : Düşük-C (1D, 2A, 3F, 4C, 5G, 6C)