Joyo BSK-40ORG 40W Akustik Gitar Amfisi
Stok Kodu
BSK40ORG
2.757,64 TL'den Başlayan taksitler ile..
Şarjlı Akustik Gitar Amfisi
Açık havada canlı yayın için 2 kanallı çok işlevli amfi (1 gitar kanalı ve 1 mikrofon kanalı)
20 Desenli davul makinesi
Dijital Efektler (Reverb/Chorus/De-lay)
Kanallar: 2
Güç: 40W
Şunlarla donatılmıştır: 6,5" hoparlör ve 2,75" tweeter
Yaklaşık 18,5V/5,2Ah lityum pil Tam şarj olduğunda 3 saat çalışma
2 Amper seri bağlanabilir
Eğim braketi ve stand flanş montajı
LCD pil göstergesi
Akıllı telefon kayıtları için 2 x 3,5 mm jak (canlı yayın)
PA ve kayıt için DI çıkışı
Dijital canlı yayın/kayıt için USB-C portu
Gövde yapısı: Kapalı
Kontroller: Kulaklık Sesi, Kayıt Sesi, Müzik Sesi, Gitar
Kanal: Ses, Bas, Orta, Tiz, Chorus, Reverb, De-lay, Mikrofon
Kanal: Ses, Bas, Tiz, Reverb,
Davullar: Ses, Ritim, Master
Anahtar: Kulaklık Sessiz
Müzik: Geri, Oynat/Durdur, İleri, Bluetooth, Gitar
Kanal: Tempo
Davullar: Tempo
Efektler: Chorus, Reverb, De-lay
Boyutlar (G x D x Y): 300 x 240 x 244 mm
Ağırlık: 5,7 kg
Renk: Siyah
İçeriği AC adaptörü, güç kablosu, pil, Type-C - Lightning adaptörü, Type-C - Type-C USB kablosu
Bağlantılar:
1/4" Jack enstrüman girişi, XLR mikrofon girişi, Amp girişi, Amp çıkışı, DI çıkışı, USB DC çıkışı, 3,5 mm stereo jak Aux girişi, 6,3 mm jak hat çıkışı, Akıllı telefon kaydı için giriş, USB
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Joyo BSK-40ORG 40W Akustik Gitar Amfisi BSK40ORG