Sela ~25cm Kristal Singing Bowl - Throat Chakra - Sol 432Hz (SECCU10G)
Stok Kodu
SECCU10G
Kategori
1.429,88 TL'den Başlayan taksitler ile..
“Kristal Singing Bowls Chakra 10”" - Mavi, Boğaz, G (432 Hz)
Renk geçişli kuvars kristalinden yapılmış çakra hint kasesi
Mavi 10″ modeli, boğaz çakrası ile uyumludur ve G (Sol) notasına ayarlanmıştır. Ancak 432 Hz varyantında, konser akordu A, standart Batı frekansı olan 440 Hz'de değil, 432 Hz'dedir. Bu ayarın, diğer şeylerin yanı sıra, özellikle rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etkisi olduğu söylenir. Bu sebeple, bu meditasyon çanağı geleneksel olarak ayarlanmış enstrümanlarla uyumlu değildir. Ya tek başına ya da diğer 432 Hz akortlu enstrümanlarla birlikte çalınmalıdır – örneğin Sela Unity Handpans enstrümanlarımızla.
Kullanışlı aksesuarlar dahildir.
  • Malzeme: Kuvars Kristali
  • Tasarım: Mavi gradyanlı buzlu
  • Çakra: Boğaz çakrası
  • Akort: G, (yaklaşık 385 Hz/432 Hz)
  • İç kısımda logo etiketi
  • Çap: 10″ (yaklaşık 25 cm)
  • Yükseklik: 18,4 cm
  • Ağırlık: yaklaşık 2,2 kg
  • Dahil olanlar: 1 adet lastik başlıklı tahta malet
  • Dahil olanlar: Güvenli konumlandırma için silikon halka
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sela ~25cm Kristal Singing Bowl - Throat Chakra - Sol 432Hz (SECCU10G) Sela ~25cm Kristal Singing Bowl - Throat Chakra - Sol 432Hz (SECCU10G) SECCU10G