Sela SECFU10F ~ 25cm Singing Bowl (432 Hz / Fa / Buzlu Kristal)
Stok Kodu
SECFU10F
Kategori
952,69 TL'den Başlayan taksitler ile..
Materyal: Quartz Crystal (Kuvars Kristal)
Tasarım: Buzlu, pürüzlü doku
İç kısımda logo etiketi
Çap: 10" (Yaklaşık 25 cm)
Yükseklik: 19.5 cm
Akort: F, (Yaklaşık 343 Hz/432 Hz)
Ağırlık: 2.1 kg
1 adet lastik başlı tahta tokmak malet dahildir.
Güvenli konumlandırma için silikon halka dahildir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sela SECFU10F ~ 25cm Singing Bowl (432 Hz / Fa / Buzlu Kristal) SECFU10F