Sela SECFU10G ~25cm Buzlu Kristal Singing Bowl 432 Hz G
Stok Kodu
SECFU10G
Kategori
952,69 TL'den Başlayan taksitler ile..
Materyal: Quartz Crystal (Kuvars Kristal)
Tasarım: Buzlu, pürüzlü doku
İç kısımda logo etiketi
Çap: 10" (Yaklaşık 25 cm)
Yükseklik: 19.8 cm
Akort: G, (Yaklaşık 385 Hz/432 Hz)
Ağırlık: 2.1 kg
1 adet lastik başlı tahta tokmak malet dahildir.
Güvenli konumlandırma için silikon halka dahildir.
Meditasyon çalışmalarında ve ses banyosu uygulamalarında rahatça kullanabileceğiniz bir enstrümandır
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Sela SECFU10G ~25cm Buzlu Kristal Singing Bowl 432 Hz G SECFU10G