Sire Marcus Miller Z3 4 Telli Bas Gitar (Z34SKYSP)
Stok Kodu
Z34SKYSP
3.700,36 TL'den Başlayan taksitler ile..
Sire Z3 Bas Gitar: 70'ler Ruhu, Modern Edgeless™ Sap Konforu
  • Yuvarlak Ön Kol Konturu: Uzun süreli çalımlarda sağ kolunuz için konfor sağlar.
  • Belirgin Alt Kesit: En üst perdelere bile zorlanmadan erişmenizi sağlar.
GÖVDE
Gövde Malzemesi: Maun
Gövde Şekli: Sire Z-Bass Şekli
SAP
Sap Malzemesi: Sert Akçaağaç
Sap Şekli: C Şeklinde
Skala: 34"
Klavye Yarıçapı: 12"
Perdeler: 2,7 mm Orta Jumbo, 22 Perde