Tycoon 16 inç Aluminyum Surdo (TPSD16AL)
Stok Kodu
TPSD16AL
2.087,50 TL'den Başlayan taksitler ile..
Surdo'lar, birçok farklı Brezilya müzik türünde kullanılan büyük bas davullarıdır ve perküsyon bölümünün alt kısımlarını çalar. Samba, Axe davul çemberleri veya derin, gürültülü bas seslerinin istendiği her yerde mükemmeldir. Gövde, birinci sınıf alüminyumdan yapılmıştır, bu da onu ahşap modellere göre daha hafif ve taşıması daha kolay hale getirir. Alüminyum gövdeli Surdo'lar üç farklı boyutta üretilir: 16 inç, 18 inç ve 20 inç baş çapları. Her iki tarafında yüksek mukavemetli sentetik deri ve 10 akort ayar somunu bulunur. Bir çift Surdo tokmağı ile birlikte gelir.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Tycoon 16 inç Aluminyum Surdo (TPSD16AL) TPSD16AL