Hardcase HN6CYM22 22'' Zil Kutusu (6 Zil Kapasiteli)
Stok Kodu
HN6CYM22
1.107,21 TL'den Başlayan taksitler ile..
• 6 adete ve maksimum 22” ölçüsüne kadar olan zillerinizi taşır.(Ride, Crash, Hi-Hats and Splash)
• Yeni ince kapak tasarımı.
• Çelik merkez mili plastik manşon korumalı olup zillerinizi korur.
• Yeni tasarım "Rahat” taşıma kulbu.
• İsim ve içindeki ürün hakkında bilgi girmek için özel etiket bölümü.
• Model No: HN6CYM22
• Çap B: 584mm
• Derinlik: 104mm