Hardcase HNP14SLB 14'' Açık Mavi Trampet Kutusu
Stok Kodu
HNP14SLB
952,51 TL'den Başlayan taksitler ile..
14inch trampet kutusu. Köpük pedlerden oluşan iç koruma. Ağırlık: 2.80kg Min. Derinlik : 5inch Max. Derinlik: 8inch. Renk: açık mavi