Hardcase HNP14SLG 14'' Açık Yeşil Trampet Kutusu
Stok Kodu
HNP14SLG
952,44 TL'den Başlayan taksitler ile..
14inch trampet kutusu. Köpük pedlerden oluşan iç koruma. Ağırlık: 2.80kg Min. Derinlik : 5inch Max. Derinlik: 8inch. Renk: Açık yeşil