Hardcase HNP36WDB 36'' Koyu Mavi Tekerlekli Aksam Kutusu
Stok Kodu
HNP36WDB
2.083,62 TL'den Başlayan taksitler ile..
HNP36W özellikle davul taburesi ve hi-hat standı gibi geniş aksamlarınızı korumak için uygundur. Köpüklü ped iç koruması. Ağırlık: 8.20kg Uzunluk:36inch Genişlik: 18inch Yükseklik :12inch Tekerlekli. Renk: koyu mavi