Hardcase HNP36WLG 36'' Açık Yeşil Tekerlekli Aksam Kutusu
Stok Kodu
HNP36WLG
2.083,46 TL'den Başlayan taksitler ile..
HNP36W özellikle davul taburesi ve hi-hat standı gibi geniş aksamlarınızı korumak için uygundur. Köpüklü ped iç koruması. Ağırlık: 8.20kg Uzunluk:36inch Genişlik: 18inch Yükseklik :12inch Tekerlekli. Renk: açık yeşil