Hardcase Davul Kutusu 10/12/14/20/T HPFUSION2DB
Stok Kodu
HPFUSION2DB
4.905,43 TL'den Başlayan taksitler ile..
14" snare, 10", 12" toms, 14" floor tom and 20" bass. İç kısımda köpük pedlerden oluşan koruma süngerleri. Ağırlık: 20.80KG Renk: koyu mavi