Hardcase Davul Kutu Seti 10/12/14/20/T HPFUSION2Y
Stok Kodu
HPFUSION2Y
4.905,05 TL'den Başlayan taksitler ile..
14" snare, 10", 12" toms, 14" floor tom and 20" bass. Köpük ped korumalar. Ağırlık :20.00 kg. Tekerlekli. Renk: sarı