Hardcase Davul Kutu Seti 10/12/14/22/T HPROCKFUS2DG
Stok Kodu
HPROCKFUS2DG
5.089,59 TL'den Başlayan taksitler ile..
14" snare, 10", 12" toms, 14" floor tom and 22" bass. İç kısımda köpük pad'lerden oluşan koruma süngerleri. Ağırlık: 20.30 KG Renk: koyu yeşil