Hardcase Davul Kutusu 10/12/14/22/T HPROCKFUS2R
Stok Kodu
HPROCKFUS2R
5.089,98 TL'den Başlayan taksitler ile..
14" snare, 10", 12" toms, 14" floor tom and 22" bass. Kauçuk ped korumalı. Ağırlık: 21.40kg.Tekerlekli . Renk: Kırmızı